Internet dolny śląsk

Cześć, interesuje mnie założenie szybkiego internetu, najlepiej kabel na Dolnym Śląsku. Konkretnie mieszkam w Gałowie. Infrastruktura w okolicy dość słaba, więc trochę nie wiem, do kogo się zgłosić. Standardowego mobilnego internetu z sieci komórkowej nie chcę, bo mam złe przeżycia.

Mam UPC i przez cały okres umowy zauważalna awaria była chyba tylko raz..a prędkość bez zarzutu (Bajana)..problem moze byc jedynie jak chcesz się pzeniesc z tym internetem w inne miejsce..bo jak na nowym mieszkaniu nie ma mozliwości swiadczenia usług przez UPC to nie masz możliwosci rozwiązać wczesniej umowy..

W Lutynii ciężko mi było znaleźć szybki internet, głównie pod potrzeby firmowe. Wykonuję sporo zleceń zdalnych, a dotychczasowy net w kratkę chodził. Przeniosłem się do Martela i mam absolutny spokój, też z rozliczeniami, bo umowa prosta i bez problemu można sobie pozmieniać pakiety, jak masz potrzebę.

Ja ze swojej strony powiem tak – jeśli chodzi o przyłączenie do sieci domów do których naprawdę trudno jest z internetem dotrzeć to podpowiem Martel. W moim przypadku zdali egzamin na piąteczkę z plusem. Szybki montaż, porządna jakość transferu, nic się nie rwie, nie przycina, oby tak dalej to wyglądało (wziąłem od razu umowę na 24 m-ce). Co do ceny to podchodzą do tematu indywidualnie , wiadomo że każda nieruchomość i lokalizacja jest inna, więc też koszty przyłączenia będą się różnić.

Też mogę polecić wspomniany wcześniej airmax.pl, po kilku latach korzystania, dobra jakość i korzystne ceny.

Polecam również Airmax dobre prędkości za rozsądną cenę, brak przerw oraz bardzo dobre wsparcie BOK-u .

Z racji tego że pracuje zdalnie w domu muszę mieć konkretne łacze internetowe i testowałem juz wiele firm. Obecnie za sprawą wypowiadających sie wcześniej osób korzystam z http://www.airmax.pl i wygląda że zostane z nimi długo. Prędkości na wysokim poziomie, zerowa awaryjność !!! Polecam

Airmax to najlepszy wybór. Mega prędkości za dobre pieniądze, zerowa awaryjność. Polecam https://airmax.pl/klienci_ind/internet/

Jak ktoś szuka dobrego dostawcy internetu i nie tylko polecam sprawdzić na portalach do tego przystosowanych np https://portal-konsumenta.com czy też z którego ja osobiście skorzystałem szukając dobrego operatora dla siebie, opinie się sprawdziły https://opiniuj24.com/

Polecam skorzystanie ze strony http://opiniak.com/opinie/airmax-internet-swiatlowodowy  ja tam znalazłem dobrego dostawcę Airmax z którym jestem juz 2 lata i jestem mega zadowolony.

Back to Top