„Skąpiec” Moliera w Pasażu Grunwaldzkim!

Kiedy?: 
piątek, 12 Grudzień, 2014 - 18:00

Spektakl teatralny według sztuki Moliera zostanie wystawiony w ramach piątej edycji projektu „Nowe Przestrzenie Sztuki”, którego założeniem jest wspieranie rozwoju młodych artystów poprzez współpracę z profesjonalistami, a także wychodzenie z działaniami artystycznymi w ciekawą przestrzeń publiczną.

W „Skąpcu” wystąpią młodzi aktorzy-amatorzy w wieku od 15 do 25 lat pod kierunkiem Agaty Skowrońskiej-Kartvelishvili, na co dzień aktorki Teatru Polskiego we Wrocławiu, która będzie jednocześnie reżyserem spektaklu.
 
Po premierze w Pasażu Grunwaldzkim przedstawienie będzie jeszcze wystawiane w  Kawiarni Literatka 15 grudnia 2014 o godzinie 19:30. 

„Nowe przestrzenie sztuki” realizowane są przez Fundację Wspierania Filozoficzno-Humanistycznych Działań Społecznych Sokrates. Patronem artystycznym jest Teatr Polski, a partnerami projektu Centrum Handlowo-Rozrywkowe – Pasaż Gruwaldzki oraz Kawiarnia Literatka.

Przedstawienie w wykonaniu młodych twórców będzie można zobaczyć już 12 grudnia o godzinie 18:00 na scenie w Pasażu Grunwaldzkim.

Wstęp na spektakl jest bezpłatny.

Więcej o projekcie: www.facebook.com/Noweprzestrzeniesztuki

Back to Top